Oh, Hai, Kaş!
Kaşlarınızı koparmadan veya balmundan önce, onları ilk önce doldurun, böylece gidindiğiniz şekli açıkça görebilirsiniz. Ardından, sadece bu şekilde * olmayan saçları ortadan kaldırın.

Genel anlamda, değil mi? – Yine de dikizler (kendim dahil), kesinlikle, nihai kaş görünümünü akılda tutmadan twilly-nilly twilly-nilly tuzağına tutun.

REKLAMCILIK

Ne zaman yapsam (önünüzde planlanmadan tweeze), Kaş kemamı yanlış bir şekilde yanlış yerleştirmenin yanı sıra yanlış yerleşmem.

DOH!

Görünüşe göre, bu tekrar tekrar karşılamak için ihtiyacım olan bir ders oldu …

Seni hayal kırıklığına uğratmayacak kaş dolgu maddeleri

İşte şu an benim favorilerim!

Mac Eye Kaşları Styler – Bu kullanımı kolay araç, bu küçük kaş kıllarında çizilmeyi kolaylaştıran çok ince bir öneriye sahiptir ve formül uzun zamandır sürer.

Kum saati kemer kaş hacimleme fiber jel – hız için en iyisi. Hızla doldurulmanın yanı sıra kaşlarınızı havaya uçurmanın fantastik olması harika. yanı sıra çok hızlı olduğunu söylemiştim!? Yine de, kaldırın, çünkü kaldırın bir işe yaramaz olduğundan.

Tom Ford Wrow heykeltıraş – pahalı, ancak en iyi imo en iyisi.

Mac Kaş Sculpt – Bu, Tom Ford Wrow Sculptor’un Mac’in versiyonunun yanı sıra oldukça iyi olduğuna inanıyorum (Tom’lar için eşleşme olmasa da).

Öyleyse, bir dahaki sefere, bir dahaki sefere, bir dahaki sefere, korkunç, kaşlarınızı, kaşınızı, jelinizi veya şu anda kullandığınız her şeyin yanı sıra bulanık bit tırtılları ” Ayrıca, o zaman Temizleme Tekniği’nizle şehre gidin!

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Salı memnun! ?

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *