Laura Mercier Canard Crème Eye Liner (22 $), folklor yaz 2013 koleksiyonundan
Eğer üst kirpik çizgilerimde teal giyeceksem, gösterişli olması gerekiyor. Yeni yıl için yeterince yanıp sönüyor ve Drag Queen Karaoke’de çok, en azından.

Demek istediğim, teal, değil mi? – “Makyajsız makyaj” göz kalemi görünür.

REKLAMCILIK

Laura Mercier canard crème göz hattı (22 $)
Ancak, Laura Merciye’nin yeni 22 $ Canard Crème göz kalemi, Laura’nın folklor yaz 2013 koleksiyonunun geri kalanıyla sayaçlara girdiğini düşünerek, duruşumu yeniden düşünüyorum.

CANAD veya “DUCK” EN Français (Lise Fransızca’ya bağırın!), Laura’nın diğer Crème göz gömlekleri ile çok ortak bir şekilde paylaşıyor. Düşük anahtarlı düz mat kaplamasına rağmen, pigmentle doludur, yamalı olmaz ve hepsinden önemlisi, ağır bir MMA savaşçısının kavrama gücüne sahiptir! – Astar olmadan giyildiğinde bile.

LAURA MERCIER CANAD CRèME Eye Liner Swatch

Bu yeşilbaş gerçekten beni bir döngü için attı. Bana parıltılı bir gölge ile eşleştirildiğinde bir mat teal’in ne kadar iyi görünebileceğini gösterdi. Düz bitiş bir odak noktası gibi davranır, kirpik çizgilerime dikkat edin.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Özellikle bronzlaşmış yanaklar ve çıplak bir dudak ile kazırım.

Doğru, kremalı gömlekler zor olabilir, bu nedenle Laura’nın Crème göz astarını denediniz ve uygulamaya girerse, bükülmüş bir liner fırçası kullanmaya çalışabilirsiniz.

Sonia Kashuk, sevdiğim 6 dolarlık bir eyeliner fırçası yapar. Gözlerinize getirmeden önce fırça kafasından fazla ürün olarak boşaltma da yardımcı olmalıdır. Normalde benimki kavanozun kapağının içine karşı fırçalıyorum.

Fiyat: 22 $
Kullanılabilirlik: Şu anda çevrimiçi ve Laura Mercier sayaçlarında mevcuttur
Makyaj ve Temyiz Blog Derecelendirmesi: A +

Dün Boston’daki olaylardan sonra …

Bu sabah eyeliner ve dudak parlatıcısı hakkında garip bir yazı hissetti. aptal görünüyordu, biliyor musun?

Bir genç olduğumu düşünerek koşmaktan zevk aldım ve bir maratonu asla çalıştırmamıza rağmen, birkaç bitiş çizgisini geçtim ve öğrendiğim bir şey, seni düşünmediğin zaman. Verecek bir şey bırakın, normalde yaparsınız.

REKLAMCILIK

Tek yapabileceğimiz, bir ayağı diğerinin önüne koymaya çalışmak, birbirimizi kaldırarak, yardım edebiliriz.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *