Patlamalı başka fırçalarım vardı, annemin saçlarımı düz bir Dorothy Hamill kase kesimine kestiği gibi ya da yerçekimine meydan okuyan ‘Saçımda bir süre kullandım mı? Been Teen Yılları (bu şey bir Venüs Flytrap’tan çok daha fazla böcek verdi!), Ancak hiçbiri beni birkaç ay önce kucakladığım tam künt kesim patlamaları için hazırladı.

Ve bu sadece patlama olmadıkları için. Kanka. Onlar patlama oldu! – Tüm kapaklar, cesur, ünlem işareti ile.

REKLAMCILIK

Geçtiğimiz aylarda onlara sahip olmayı sevdim, ancak duruma varmalıyım – bu gerçek teklif patlamaları bir taahhüt olduğu için, dalmayı almadan önce nelere girdiğime çok daha fazla inandım.

Yeni başlayanlar için, aylık trimler var, aynı zamanda onları ücretsiz yapan bir stiliste sahip olmasına yardımcı oluyor. İdeal olarak, aynı şekilde takılmak istediğiniz biri olacaktır, çünkü onları sık sık kontrol edersiniz. Sonra onları düzgün ve düzenli tutmaya dahil olan tüm doo hickery var. Künt olmak (ha!), Çok şey var.

Eğer künt yapmak için bir sıçrama düşünüyorsanız, patlamadan keşfettiğim bu üç dersi düşünün.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

1. Kaşıntıyı bekleyin

İyi keder! İlk hafta en kötüydü. Her uyanma anını alnımı ve kaşları çizme arzusuna direnerek geçirdim. Hella sinir bozucu oldu (tesadüfen, bu benim patlamalarımı Lloyd Noel olarak atıfta bulunmaya başladığım zamandı), o gün, kötü oturan iç çamaşırı kullanarak şehirde çalışmaya gittim. O zaman bu konuda hiçbir şey yapamadım (komando bir seçenek değildi), bu yüzden sadece sırıtmak zorunda kaldım.

Neyse ki, kaşıntı azaldı, şimdi Lloyd sadece bir kaplamadan sonra bir veya iki gün sinirlerimi alıyor.

2. Kaos’u kabul edin!

Lloyd fiziksel aktiviteyi sevmez. Elemanlardan korunan bir yerde hala oturmayı tercih ediyor. Devlete belirttiğim şey, patlamaların kendilerine ait bir zihni var. Onları ne zaman/nerede istemediğinizi, iğrenç bir şekilde poofy ve düzenli olarak tuhaf bir şekilde öne çıkıyorlar. Aynı zamanda sabahları çekici bir Victoria’nın hile tasarımı gibi görünmeyi hatırlayamazsınız, çünkü o zaman gerçekten yanlış davranırlar.

Yönetmeyi sağlamakta zorluk çekiyorsanız (MOI gibi), daha çok meydan okuma için olabilirsiniz.

3. Akışı tercih edin

Bu konuda da Zen almamak için, ancak patlamalar her zaman bir akış belirtisindedir. Bu değişimle savaşabilir veya akışı tercih edebilirsiniz. Daha sonra öneririm.

Her döşemeden yaklaşık üç hafta sonra Lloyd greve gider; İşte o zaman sh*t gerçekten fana çarpıyor. Bu noktada, patlamalarım artık temizlenmiş giymek için de uzun büyüdü (saç gözlerime giriyor ve bir çoban köpeği gibi hissediyorum), bu yüzden onları yana süpürmeye başlayacağım. Dördüncü ya da beş haftaya kadar bir trim almadığım gibi, normalde her gün kafaları ve şapkaları kullanıyorum (ve günleri bir sonraki süslememe geri sayıyorum).

Saç stillerinizi sık sık değiştirmek isterseniz, patlama için harika bir aday olabilirsiniz, ancak her gün aynı saçma görünümü giymek isterseniz, alıcı dikkat edin!

REKLAMCILIK

Bütün ciddiyetle, patlamalar bir acı olabilir, ancak yol boyunca Lloyd Noel’e katlanmak zorunda olmadığınız sürece harika olduklarına inanıyorum.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *