Resmi sekmeleri Cat Industries LLC / Makyaj ve Charm Blog Şirketi Üniforması – Bir Tee T-Shirt ve Siyah Sıkı Pantolon
SE’de değil ve şimdi en iyisi hala bu esnek pantolon hayatında tamamen tamir gördüm, ama keşke insanların dokuza giyinip giydiği ve saçları ve makyajlarıyla çıktılar.

PG & E’de şehirde çalıştığımda bile, iş arkadaşlarımın çoğu çıplak asgari, ancak bunun bir kısmı California tarzı. İşyerleri işyerleri tipik olarak çok rahat, casual + casual şirket gibi.

REKLAMCILIK

“Birleştirin” ve giyinmeyi severim, olsa da, siyah esnek pantolonlarım, HAHA için gerekenlerimle oldukça açıkça söyleyebileceğiniz gibi …

Son zamanlarda NYC’den Novato’ya taşınan bir Gal ile konuştuğum için bu soru benim için gerçekleşti, bu da büyük bir değişim olan NOVATO’ya taşındı, çünkü bu, metropollere kıyasla uykulu bir küçük kasaba. Son zamanlarda burada yeni işi için bir oryantasyon toplantısına nasıl gittiğini ve takım elbise ve tam makyaj giyen tek kişiydi ve “Anlamıyorum, New York’taki herkesin giyindiğimi” gibiydi. Tam makyaj, her şey. Ve bu toplantıda kot pantolon ve dağınık çörekler giyen insanlar vardı! ”

HAHA! “Casual Cuma” nın haftanın her günü olan Körfez alanına hoş geldiniz.

Peki ya sen? Hiç insanların saçları, kıyafetleri ve makyajlarıyla sonuçlandığı yerlerde hiç çalıştınız mı? Ve ilgili bir soru: Hiç üniforma giymek zorunda olduğun yerde hiç çalıştın mı?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. T-G-i-f. Yani şaka yapmıyor.

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *