Her yerde vampir referanslarını görmeye başladım! – Şimdi yeni Mac’te bile doğal olarak koleksiyon.

Beş Mac’ten ikisi, salınımdan gelen gölgelerden ikisi güneşte ve alacakaranlık düşüyor (her biri 20 $) …

REKLAMCILIK

Güneşin içinde? ve alacakaranlık düşüyor mu? Toplam vampir fişleri, değil mi?

Tamam, belki değil, ama alacakaranlık şelalesi benim yeni smokey gölgem. Mac, bronz damar ile şaşırtıcı bir kahverengi olarak açıklanmaktadır …

Damar? Vampirler? Numara?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tamam, duracağım.

Alacakaranlık Şelalesi
Bende, Alacakaranlık Şelalesi, pırıltılı bir serin tonda kahverengimsi taupe – neredeyse hiç fallout – ve Mac 239 gibi sert bir fırçayla kapaklarıma uyguladığım ve ardından kenarları 217 gibi bir şeyle yayıldığımda göründüğüm şekilde göründüğünü seviyorum. Snap içinde boğucu smokey gözler için.

Bence ıslak uygulandığında da çok güzel. 2007’nin antiquitease’den dünyasal zenginlikleri hatırlıyorsanız, alacakaranlık düşmelerinin bunun bir versiyonuna çok daha kahverengi gibi göründüğünü düşünüyorum.
Makyaj ve Charm Blog Derecelendirmesi: A +

Güneşin içinde
Mac, güneşte menekşe damarlı bir altın olarak açıklanmaktadır (vampir çok?). Cildemde, kırmızımsı bir bronz görüyorum ve dokusu ve orta derecede falafın hesabındaki ikisinin en sevdiği.

Nasıl yazıldığını seviyorum … Pırıltılı her zaman beni gideriyor “OOH! Parıldıyor! ” Ama giydiğimde, cildimin üstünde oturan büyük toz taneleri görebiliyorum.

Ayrıca, bronzy kırmızılarını çekerek sorun yaşama eğilimindeydiğimi de söylemeliyim çünkü çok sayıda, beni hasta gibi görünmemi sağlayabilir, ama eğer çalışabiliyorsanız, YA’ya çok daha fazla güç.
Makyaj ve Charm Blog Değerlendirme: C +

Alacakaranlık renk örnekleri solda ve güneşte sağda

Alacakaranlık giyen kapaklarıma düşüyor

Öte yandan, bu gece neler yapıyorsunuz? El Hub ve ben sadece bazı çikolataları görmeyi bitirdim ve Bradley Cooper ile sınırsız görüyordum.

REKLAMCILIK

Bu haplara erişebilseydiniz, hangi sekmelerin nasıl olacağını düşünebilir misiniz? Bahse girerim nihayet Can Açacağı, Haha’yı nasıl kullanacağını düşünürdü!

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *