yeni marka uyarısı için iki ayda bir yeni bir paleti elde edersiniz: Scarlet destesi
Bir cazibe bağımlısı olarak, “ihtiyacım olan son şeyin” ihtiyacı olan “başka birinin çok daha sınırlı sayıda olduğunu fark ederim … ama bu hiç kimseyi duochrome glitter gölgesinde ağırlığına değer mi durduruyor? asla.

Scarlet destesini tanıtmak. Onlar yeni bir çekicilik paleti teslimat hizmeti – Evet, bunu doğru okudunuz. Web sitelerine kaydoldunuz, 29.95 $ ödeyin ve her ay, size şu anki sanatçıların Şef’in (A.K.A Popüler Youtuber) tarafından geliştirilen yeni bir Sınırlı Sürüm Paleti’ni gönderirler. Paletler her biri 29,95 dolar ve nakliye ücretsizdir.

REKLAMCILIK

Herhangi bir nedenden dolayı paletlerden birine değilseniz, o ay atlayabilirsiniz ve sen tahsil edilmeyeceksin.

Sürümün sol tarafı 00 paletinin dudak ürünlerini korumak için ayrı bir kapağı vardır.
Makyajın tümü zulümsüz, paraben içermez ve ABD’de yapılandır.

Servisler sadece Kasım ayında başladı ve ilk Palette Edition 00, Youtuber Kelly Strack ile bir işbirliğidir. Üç toz göz farı, toz allık, krem ​​allık, iki krem ​​dudak rengi ve iki kalem (bir eyeliner ve bir dudak astarı) ile birlikte gelir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Şehvet ve çikolata (solda) ve oh çok çıplak (sağda)
Bunu henüz giymedim, ama gerçekten dört gözle bekliyorum. Bir palet teslimat hizmeti fikri, muhtemelen makyaj severlerinin tamamen takdir edebileceği bir tuhaf yolda harika görünüyor.

Renkleri renklendirmekten, göz farı ve toz allık, yavru kedi pençelerinden daha yumuşak hissediyorlar … O kadar yumuşaklar ki, onları renklendirmeye gittiğimde, pratik olarak kasıtsız olarak parmağımla tavadan büyük bir parça çıkardım çünkü fyi, ben ‘ M, Swatching’in Hulk Smash!

Toz ürünleri olsa da, biraz daha ince olacak. Bana NYX’i hatırlatıyorlar.

Scarlet Edition 00 destesi soldan renk örnekleri: karşı konulmaz, yağma ve şanslı göz farı; ve buff ve krem ​​boyunda pudra allık
Jackpot ve floşta dudak rengi
Kutunun içinde …

Le Box …
Soldaki krema dudak ürünlerinin, onları sağdaki toz ürünlerini bozmasını sağlamak için kendi ayrı bir flep olduğunu takdir ediyorum. Bu iyi bir dokunuş, ama bence Towers ile bölümünde, sağ altta büyük bir krem ​​kanalı, SOOO’nun yine de kreminizdeki tozla sonuçlanacağını düşünüyorum. Hmm…

İÇİNDEKİLER
Karşı konulmaz, şanslı ve yağma

İçermek:
Talk, mika, izononil izononanoat, alüminyum kalsiyum sodyum silikat, sentetik florplogopit, naylon-12, dimetikon, klorfenizin, potasyum sorbat, teneke oksit, tetrasodyum EDTA, trimetilsiloksisilikat, titanyum dioksit, demir oksitler, karmin.

Ayrıca şunları içerebilir:
Mika, titanyum dioksit, demir oksitler, ultramarinler, karmin, krom oksit yeşillikleri, ferrik ferrosiyanür.

Jackpot ve Floş Dudak Renkleri
İçermek:
Octyldodecanol, hidrojenlenmiş poli (C6-14 olefin), sentetik balmumu, naylon-12, silika dimetil sililat, hidrojenlenmiş stiren / izopren, kopolimer, mika, dicalcium fosfat, pentaerythrityl tetra-di-t-butil hidroksisildir.

Ayrıca şunları içerebilir:
Titanyum Dioksit, Demir Oksitler, Kırmızı 7 Gölü, Red 28 Gölü, Kırmızı 33 Gölü, Mavi 1 Göl.

Krem allık çallıkta
İçerir:
Neopentil glikol dikaprilat / dicaprat, izononil, izononanoat, kaprilik metis, mika, sorbitan triisostaarat, talk, loril metakrilat / glikol dimetakrilat crosspolimer, polietilen, alüminyum nişasta oktenilsüksinat, etilen / metakrilat kopolimer, cetearyl izononanoat, süzek, silika, izopropil titanyum triisostarat, tokoferol , Pentaerythrityl tetra-di-t-bütil hidroksitriti hidrokinamat, dicalcium fosfat, teneke oksit, titanyum dioksit, demir oksitler, kırmızı 6, mavi 1 göl, sarı 5 göl.

Blöfde toz allık
İçerir:
TALC, MICA, ZEA Mays (mısır) nişastası, dimethicone, çinko stearat, pentaerythrityl tetraisostearat, oktyldodecil stearoil stearat, kaprilik glikol, fenoksietanol, heksillen glikol, titanyum dioksit, demir oksitler, ultramarinler.

Şehvet ve çikolata eyeliner
İçerir:
Dimetikon, trimetilsiloksisilikat, ozokerit, hidrojenlenmiş bitkisel yağ, mika, C30-45 alkil dimetikon, fenilpropildimetilsiloksisilikat, kaprilik trimetikon, disiloksan, disteardimonyum hectorise, propilen karbonat, lesitin, tokoferol, askorbil palmitat, sitrik asit, demir oksitler.

Oh çok çıplak lipliner
İçerir:
Dimethicone, trimetilsiloksisilikat, ozokerit, mika, hidrojenlenmiş bitkisel yağ, C30-45 alkil dimetikon, kapriyili trimetikon, fenilpropildimetilsiloksisilikat, disiloksan, disteardimonyum hectorite, propilen karbonat, lesitin, teneke oksit, tokofilik, askorbil palmitat, sitrik asit, BHT, titanyum dioksit, demir Oksitler, kırmızı 6, sarı 5 göl, kırmızı 7 göl, mavi 1 göl.

REKLAMCILIK

Bu, içine gireceğiniz bir şey gibi mi? I haven’t jumped into the subscription charm box gameYine de (ne diyebilirim? Garip kontrol sorunlarım var.), ancak bir paletli teslimat hizmeti, bir cazibe sevgilisinin hımırpik bir şekilde yararlı ve çok yenilikçi görünüyor.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *