, metropolit çürüğü başladığında (belki milyonlarca!) Geçen yıl çıplaklaşmaya başladığında, nötr paletlere uyması için çok sayıda büyük makyaj hattının çoğunu söylemiştir. kendi başına. Bunun yanı sıra bunun gibi! – Nötr yeni siyahtı.

Elbette şikayet etmiyorum. Kolay giyilmesi kolay renklerle oynamak için her zaman yıkıldım. COCOAS, karameller gibi renkler, yeni kısıtlı baskı anastasia’da latte tonları, tüm göz kombinasyonunu ister (Sephora’ya özel 32, özel).

REKLAMCILIK

Anastasia’nın hafta sonu tatilleriyle (ve son derece muhtemel kahve tabanlı içecekler, lol!) Akılda ürettiği palet, dokuz nötr gölgenin, bazı pırıltıların yanı sıra bazı matların yanı sıra kaşını da kaldırın. kirpik kaldırma maskara.

Anastasia’nın hemen burada harika bir renk seçimini seçtiğine inanıyorum – ne de sıcak ya da hiç de harika bir cilt tonları için son derece kolay erişilebilir olmalıdır.

Performansta, gölgeler çarpıcı bir şekilde değişebilir, tereyağlı, karışımlı haftasonu için tüm ideal notlara isabet etmesi kolaydır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Öte yandan, pırıltıların yanı sıra pırıltıların yanı sıra, iyileştirme için boşluk bırakıyorum. Mates gibi, orta derecede pigmentasyona sahiptirler, ancak Wilbur Wright’ın yanı sıra ORVILLE’den sonra da olsun.

Bunları patlattığınızda makyaj mendillerinizi temizlemeye yararlı tutun.

Diğer parçalara gelince, kaş jelinin yanı sıra her ikisi de teslim edilmesini sağlar. Sasquatch Kaşları, Anastasia’nın spesiyalitelerinden biri olan Kaş Jelinin yanı sıra, göze çarpan kirpikler için değil, doğal kirpiklere bakarken, Anastasia’nın spesiyalitelerinden biri olan kaş jelini çok daha iyi ilgilendiriyor.

Sonuçta, harika bir renk seçeneği, birinci katlı mat gölgeler ve büyük bir kaş jeli ile ince bir set. Eğer anastasi, parıldayanları kitin gelecekteki bir versiyonunda yeniden şekillendirebilirse, bir evin çalışması olduğuna inanıyorum.

Tüm göz isteki kombinasyon, Anastasia’dan dört tatil gününden biridir.

Parlak gözler, büyük şehir (39 $; Nordstrom’da teklif edildi)

Listemde öper (30 $; Sephora’da teklif edildi)

Tüm göz kombinasyon ister (32 $; Sephora’da teklif edildi)

Cilt temelleri (70 $; Nordstrom’da teklif edildi)

Fiyat: 32 $
Müsaitlik: Şimdi yalnızca Sephora mağazalarına ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunulur.
Makyajın yanı sıra temyiz blog derecesi: b

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. Yılın bu seferinde günler boyunca daha kısa gitme gibi görünmüyor mu? Sadece güneş ışığı saati değil, genel olarak değil? Haftaların 2x hızda hareket ettiğini hissediyorum!

REKLAMCILIK

Neredeyse Şükran Günü, bir tarif değişimi için en iyi zaman.

Geçen yıl yaptık, hem de denemek için harika yemeklerim var. Kim bu yıl bir tane daha tutacak oyunu?

Şükran günü … sadece sözcüğü oluşturmak beni aç yapar, lol!

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *