Hey, orada ne var?
Makyajımın uzun ömrünü test etmenin en yüksek yollarından birinin masaj sırasında olacağını tahmin etmem, çünkü drool yavaşça çenem yanıyordu ve yanaklarım ve yüzlerim bu klozet şeklindeki şekliyle kokuyordu. Masaj masasının sonundaki konferans şey.

Biliyor musun, o şey, kafanı, karnına yattığını söylediler, böylece arkanda çalışabilirler. Çok garip … garipliği engellemek için her zaman gözlerimi kapatırım.

REKLAMCILIK

Her biri, son derin doku masajımdan sonra, odadan ayrıldığımda ve arkadaşımın salonunda arkadaşımın Jen ile buluştuğumda, Jen gerçekten şaşırmış görünüyordu.

Jen: Vay, masajın nasıl geçti?

Ben: İyi! Beni sığır eti kenarında kayalık gibi terk etti.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Jen: Makyajınızın kond kaldığına inanamıyorum.

Ben: Yaptı? Güzel.

Jen: Püf noktaları almalısın.

Ben: Gerçekten değil, ama yapabileceğin bir sürü farklı şey var. Sadece sürece ne kadar yatırım yapmak istediğine bağlıdır.

1. Spritz ve sprey, makyaj yolu

Bu benim reçelim!
Düşük bakımlı bayanlar için mükemmel olan bir makyaj ayar spreyi, makyajınızın daha uzun süre dayanmasının en hızlı, en kolay yollarından biridir. Benim favori olanı – kelimenin tam anlamıyla, neredeyse hiç olmadım – kentsel bozulumun 29 dolarıdır.

Temel olarak, makyajınızı ayarlar, böylece daha uzun sürer ve gün boyunca etrafta scoot olmaz.

Bu sadece bir sprey, bu yüzden fazla değil. Şişeyi bir kolun uzunluğu yüzünüzden uzak tutun ve Spritz. Makyajımı bitirdikten sonra ama maskara öncesi kullandım.

Demek istediğim, maskaronundan sonra kullanabilirsin ve kızların bunu yaptığını gördüm, ama ben her zaman önce benim yaparım, bir Sephora Makyaj sanatçısı arkadaşı Chelsea adlı bir Sephora Makyaj sanatçısı arkadaşı önerileri sayesinde. Bu şekilde, ıslak kirpikleri nedeniyle rimelinizin koşmasını riske atmazsınız.

2. Bu en iyi zaman, bebeğim!

Bir yüz astarı ile başlamak da aşınma sürenizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sadece temeli ve kapatıcınızdan önce uygulayın.

Çok fazla sürmez. Yüzümün her tarafında biraz kullanıyorum, bir veya iki dakika boyunca batmasına izin ver, daha sonra herhangi bir fazlalığı çıkarmak için bir doku al ve hafifçe kes. Sonra normal rutinime devam ediyorum.

Primer takıyorum, OH, her gün, genellikle cildimin resimlerde daha pürüzsüz görünmesini sağladığımı düşünüyorum, ancak diğer ürünlerin daha uzun sürmenin yan etkisi de var. Kuru cilt için çok iyi olan Prep + Prime Doğal Parlaklık olarak adlandırılan bu Form Mac’i kullanıyorum, bu da beni kırılmaz!

Ancak orada çok sayıda iyi olanlar var.

Karar veremezseniz, ya da biraz araştırma yapmak istiyorsanız, bir Sephora, Nordstrom veya örnekleri veren herhangi bir temyiz sayacı tarafından durdurun. Bu şekilde, hangilerinin sizin için ve cildiniz ve makyaj rutinleriniz için en iyi şekilde çalıştığını görmek için bazılarını deneyebilirsiniz. Şu anda kullandığınız ürünlerle iyi katman edecek bir şey istiyorsunuz.

3. Dragon’un Lair gibi olduğunu gösterir.

Oh, katman. Kız, Tamam, şimdi katman, aşınma zamanında gerçekten büyük bir fark yaratabilir, ancak biraz zaman alır. Acele olduğumda yapmıyorum, ama özel günler için ya da bildiğimde uzun bir günüm olacak ve mesafeye gitmek için makyajıma ihtiyacım var.

Peki katmanlayan nedir?

Peki, makyaj dışında bir ressamın yaptığı gibi. Kalem gemisini istediğimde, su hatlarımın üzerinde durduğumu istediğimde, ilk önce daha uzun süre dayanırken, ince bir tabaka uygulayacağım ve kurumasını bekleyeceğim. Öyleyse, birincisinin üstüne başka bir ince tabaka ekleyeceğim ve denemesini bekleyeceğim. O zaman bunu bir göz farı ile ayarlayacağım.

Büyünün gerçekleştiği yer. Bu birden fazla katman hakkında bir şeyler var. They just make everything last longer.

I actually do this a lot with face products like foundation. I’ll apply a thin layer, buff it down with a blending brush, apply a second thin layer on top, buff again, and set the whole thing with powder.

I use this technique all the time because not only does it make my makeup last longer, I think it also looks great in pics, and buffing between the layers makes a big difference. It’s about as close as I can get to flawless-looking skin, and as long as I apply thin layers, it doesn’t look heavy.

Well, those are my longevity-boosting tips. seninkilerden naber? Do you have any wear-time improving ideas to help your makeup last longer (I bet you do)? Please share yours in the comments.

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

P.S.

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *