tarafından ayarlanmıştır. Oh, çok Emily, çok emily, sizin için çalışmalarda harika şeyler olduğunu hissettim.

Yeni Glossier Cilt Bakım Hattı, Parlak Oluşturucu Emily Weiss, AKA’nın her zaman “süper emily,” ya da sadece “süperem” olarak kalmasını sağlayacak olan tepelerden gelen GAL’in beynidir. Lisa’yı korkuturken, Teen Vogue Akşam Yemeği’ndeki bölümün masanın üzerinde çok sayıda çiçek planı olduğunu düşünün?

REKLAMCILIK

Herhangi biri … Süperemin en yeni girişimi olan Glosser, minimalist trendy estetiğine sahip, düzenli bir cilt bakım markasıdır. Geçen yılın geç saatlerinde bir avuç ürünle tanıştılar ve cildin kutlanmaması gerektiği inancının yanı sıra ele alındılar.

80 $ Dört Parçalı Glossier Faz 1 Set
80 $ Dört parçalı faz 1 seti, düşük anahtar, döşenmiş cilt – bir nemlendirici sis, bir makyaj astarı olarak iki katına çıkan nemlendirici ile bir anlaşma, dudaklarınız için zengin bir canv (ve / veya her türlü) kuru bitlerin yanı sıra saten kaplamalı renkli bir nemlendirici.

Sis, sis rosewater sprey ile yatıştırıcı anlaşma ile uğraşarak başa çıkarak başa çıkmayı severim, başımın yanı sıra boynumun yanı sıra astarlanma nemlendiricisi ile uyumludur. Öyleyse, dudaklarımdaki Balm Dotcom’un yanı sıra, anteseki ortamdaki ortamda mükemmelleştirici cilt tonunu harmanlayarak yüzeyin (çok fazla düşüşten faydalanacağım).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Glossier Faz 1 setinden sis ile yatıştırıcı anlaşma
Astar nemlendirici

BALM DOTCOM
Cilt tonu mükemmelleştirmek

Sonuçlar, hala cilt gibi görünen çok rahat görünümlü bir cilttir (vinil veya plastik ambalajın aksine). Genel olarak, cilt tonum uykum gibi görünüyor ve biraz daha fazla görünüyor, ancak birkaç çillerimin yanı sıra burnumun etrafındaki kırmızı alanları hala görebiliyorum. Temel olarak, çıplak cilt 2.0. Bir ganimet aramasından sonra, Pazar günü öncesi erken bir öğleden sonra ya da bir Kedi Cafe’deki Kittehs ile bir öğleden sonra idealdir.

Ve çıkartmalar içerir!
Evet, bu set için planlarım olduğuna inanıyorsun. İyi arkadaşım Cindy, AKA’yı, ona bir lipgloss değnek salladıysan bile, iyi arkadaşım Cindy, AKA’ya sadece düşük anahtar olduğuna inanıyorum.

Telefonun beni çağırdığı gün yanı sıra, gelecekteki diğer yarısı ile bir tarih için makyajını yapmamı ister (elbette, Sephora yüzünde patlak vermiş gibi görünüyorsa, beni bedensel hasarlarla tehlikeye atar), ben Ne getireceğimi anlayın.

Bu set.

Glassier.com adresinden Internet’te bulunan Faz 1’i arayın. Cilt tonu ışık, ortamda ve karanlıkta mevcuttur (ben ortam giyindim ve ayrıca Mac-Speaking için referans için bir NC42).

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. memnun kambur gün.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *