üst ve alt kiremlerimde iki kat kapak kızı
Beş yılda sıcak suları mahvetmedim babes. BEŞ. Kalbinde bir su bebeğiniz olduğunda bu küçük bir felaket. Yine de, bu denizkatak tüpünden doğan denizkızı titremeleri hakkında tuzlu değilim. Novato’daki masamda …

CoverGirl Lash Blast Maskara (9.49 $)

Şimdi, “artırılmış ama doğal” kirpik görünümü için her yerde bulunan formüllerden birine sahip olan gerçek maskara, tüpün içinde teal değildir (siyah, kahverengi ve çok siyah gelir), bu yüzden eğer kirpik durumunuz olabilirse Şu anda uzun ve dolu, havalı olarak tanımlanabilir. Bunu sevebilirsin çünkü pul değil, sert ya da ağır hissetmiyor ve aynı zamanda çıkarılması kolaydır (ve 10 $ ‘dan az).

REKLAMCILIK

Ancak, muhtemelen bildiğiniz gibi, çünkü sadece bir milyon kez söyledim, tüm maskara çanlarını ve ıslıkları aşırı! – Öyleyse, rimelimin gerçek bir ev hanımını sezon finali olarak rakip olmak için yeterince drama sunmak istiyorum.

REKLAMCILIK

Yani evet. Eczane maskaralarının gittiğine kadar, güzelleşmek bir şeydir, ancak sizi çok uzun süre bakmalarını sağlamak için kirpiklerimi kaldıran, ayıran ve uzanan L’Oreal Hacimli Kirpik Cenazesi’ne yavaşça yönlendirmeme izin verin (ancak, korkutucu örfezi) ).

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *