“Haul” kelimesini içermeyen yayın başlıkları ile gelmeye çalışıyorum … biraz tekrarlayan. Ancak tekrarlayan, mutlaka sıkıcıyı göstermez, doğru değil mi? Bugün sana biraz Paul & Joe Beauté Loot’u getiriyorum:

Bu, Noel’deki dostumdan aldığım bir hediye tarafından teşvik edildi:

Le Bal Masque Set 001 Oh! Karnaval!
Bu hediyeyi aldıktan sonra, Paul ve Joe hattını taşıyan en yakın Alıcılar ilaç martına (SDM) gideceğim ve ayrıca ekranlarının zaferine göz attıklarında, aklımı kaybettikten sonra, biraz karartma, Kredi puan kartımı kasiyere soktuğumdan sadece kendimi keşfettiği kadar uyanıyorum. Bütün arkadaşımın hatasıydı!

İlk olarak, Le Bal Masque setinde bulunanlara daha iyi bir bakalım:

Kit şunları içerir:
• Artan tedavi balsamı
• Göz rengi (x5 levhalar)
• Kremsi yanak rengi L001
• Su geçirmez göz kalemi 01
• Kese
Değil değil mi? Neredeyse bu göz farı sayfalarını kullanmak istemiyorum. Hemen hemen.

İşte kendim için satın aldıklarım:

Paul & Joe Doğal Ruj # 207 Grapevine (20 $ + $ 8 Doldurulabilir Dava)

Oje (L ila R): Figue 04, Kakigori 07, Koala Bear 12 – 16 $ Her biri
Bu 3 seçeneğe daraltmak için, bu inanılmaz derecede kapsamlı yayınlara imaabeautygeek (blog olmadan ne yapardığım? Ha!).

Göz rengi fırçası S – 21 $
İnanılmaz derecede yumuşak, harmanlama için fantastik bir şekil. Şaşırtıcı bir şekilde, benim için sıradışı olan her türlü göz gölgesi ile bitmedim. Ancak, Le Bal Masque Set’teki göz farı sayfalarından denemek için çok fazla gölgeye sahip olduğumu düşündüm, onlara tam boy tavaları almak için yeterliliğini sevmediğini görmek için onlara bir koşuşturma sağlayacağım.

Bu HOUL hakkında dikkat edilmesi gereken iki harika şey (büyüleyici ürünlerin bir kenarı), 1) 50 $ ‘lık bir SDM hediye kartı kullandım, yanı sıra 2) Paul’de 75 $’ dan fazla maliyetler için çok fazla bonus en uygun nokta aldım. & Joe ürünleri, yani bu var.

Paul & Joe denedin mi? Bunun yeni Anna Sui olduğuna inanıyorum! (Hala seni seviyorum Anna, aynı şekilde aynı şekilde Paul & Joe gibi – her iki kişi için de kalbimde yer var mı?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Noel 2015In’in eğlencesi için neler yaptığım ve Noel için hediyeler için olsun! Blogmas sırasında tartıştığım gibi, aynı zamanda hediyeler için de geçerli olan Noel için oldukça düşük anahtarız. Öyleyse paralarımı nane’den, bir yemek kitabı, Roots’tan bir üst (çorap yok!;)), William Sonoma’dan gelen ahşap bir eşyalar ve …
28 Aralık 2015 “Güzellik”

Çapın 2017 – Makyajın yanı sıra SkinCarewhen, her şeye böyle bir araya geldiğime inanıyorum, makyaj çekmeceleriyle biraz ortaya çıktığıma inanıyorum … ancak burada biraz bittiğinde, biraz orada, görünmüyor, görünmüyor Gibi bu kadar! 😉 Gerçek boks gününe devam edemedim …
25 Ocak 2017 “Güzellik”

Anna Sui Tatil Tatlılar Hediye Seti 02 Şekerli Sweetthis, 2014 Sınırlı Sürüm Sürümü’nün bir parçasıydı – sadece 2 yıl da geç kaldım! Aslında, bunu kazananlarda bu yılın başlarında keşfettim, bu yüzden 2 yıldır bu şekilde oturuyordum. (Ama gerçekleştiği anlaşıldı …;))) Anna Sui 2014 …
14 Aralık 2016 “Güzellik”

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *