Benimle eve geliyorsun, süt makyajı!
Süt Makyajı Güneşli Cilt Tonu’nu incelemek için Sephora’ya gittiğinizde ne kadar harika olurdu, sadece göründüğü için size bir milkshake verdiler mi?

Son derece motive edici, lol olduğunu keşfederdim! Sanki makyajı incelemek için ek motivasyon gerekiyorsa …

REKLAMCILIK

Neyse, bir kere çektiğim geziye inanıyordum. Benimle bir tüp renkli nemlendirici getirdim, ancak üstten geldiğinden beri çantamda ne olursa olsun patladı.

Büyük olasılıkla süt makyajı güneş ışığı tonu ile olmazdı.

Süt Makyaj Sunshine Cilt Tonu SPF 30 Bal (42 $ Sekiz Gölgede Sunulan)
Altında bir kalem tıklaması var. Tıkladığınızda, temel, diğer ucundaki silindir küre aplikatörünün yanı sıra tüple birlikte gelir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tonu yüzünüzün etrafına yaymak için rulo küresini kullanırsınız, sonra parmaklarınızla karıştırın.

Soğuk kadar eğlenceli. Ayrıca, eşyalarınızın etrafındaki temeli sızdırmak son derece düşüktür.

Süt makyajı, yaklaşık bir veya iki yıl boyunca makyaj sahnesinde olan bir Amerikan zulüm ücretsiz markadır. Bildiğim kadarıyla, ürünleri olsa hiçbir tür fiili süt içermez. Hindistan cevizi sütünü saymazsanız. Adtaki “süt”, bağlı oldukları zarif süt resim stüdyolarını ifade eder.

Balın yanı sıra orta bronzlukla birlikte karışık

Reklamları oldukça genç – gençler ve bin yıllıkları dolaşıyor – web sitesindeki tasarımlar tarafından giderseniz, ancak bir kadın ya da belirli bir yaştan oluşmuş olsanız bile, güneş ışığı cilt tonu SPF’yi denemenizi engellemeyin. 30. 40’lı yaşımdayım.

Sunshine cilt tonu hakkındaki mükemmel şey, cildimde nasıl göründüğü gibi. Onu koydum, karıştırdım, söz verdiğim gibi – hiç göremiyorum. Genel makyaj makyajı. Yüzey biraz parlak, ancak yağsız görünmüyor, aynı zamanda cildimin göründüğü, ince çizgiler, gözeneklerin yanı sıra bu yöntemi seviyorum.

Çünkü bir cilt tonu, evet, tam kapsam değil, bu yüzden her şeyi saklamasını beklemeyin. Ancak, beni uzun günlerde yatıştırmak için yeterlidir. Korumanın nötrogena’nın cilt tonu’na benzer olduğunu belirtebilirim (bu arada, aynı şekilde sevdiğim), ancak bir dewier bitişine sahiptir.

Sunshine Cilt Tonu, bir makyaj maskesi kullanan gibi görünmeyen “Tatil Cilt” – Dewy, hatta tonlu bir cilt içindir.

Bu gölge, tatlım, şu anda benim için iyi bir ışık, (Ref için, genellikle Mac’te bir NC42)
Sephora şu anda tüm sekiz gölgede (pembe alt tonlu adil), ışık (sarı alt tonlu ışık), kum (şeftali alt tonlarıyla hafif), ortam (nötr alt tonlu ortam), bal (nötr nötr altında orta) getiriyor ), orta bronzluk (altın underones ile birlikte), bronzluk (altın alt tonları ile tan) ve derin (sıcak alt tonlarla derin).

I’m a MAC NC42. My skin is quite tan with golden undertones, as well as I’m somewhere between the shades Honey as well as medium Tan. Honey by itself is a bit as well light, as well as the medium Tan shade is a touch as well dark, so I’m mixing the two…which I understand is excessively high-maintenance, however that’s exactly how I roll when it concerns deal with products. permanently cocktail-ing my own colors!

FYI, I’ve heard that these foundations can oxidize on some peeps, however I haven’t had that issue. Both Honey as well as medium Tan stay quite true on my combo skin, which, by the way, is oily on my forehead as well as nose, however dry all over else.

Mental preparation

The flight to Oahu next week will be the Coywolf’s very first time flying, as well as I’m truly hoping that the altitude won’t bother her bit infant ears (El Hub had quite major ear issues when he was a kid). I’m planning to provide her a bottle during takeoff as well as landing, as well as to bring some new toys. I’m likewise packing my phone with a few episodes of Sesame Street, which she loves, to ideally provide her something to distract herself with if she gets uncomfortable.

REKLAMCILIK

Have you ever flown with a young child before? any type of suggestions? Nasıldı?

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *