çok daha fazladır.
Bu, CREMESHEEN ekibindeki GALS için kesinlikle (hangisiyim!). Yeni Mac Mineralize Cam Liplossları Bombdizzle (gerçekten de bunu söylüyordum?), Özellikle kremaların inanılmaz derecede pürüzsüz dokusunu takdir ederseniz ve Hella nemlendirici parlaklıkları sevmeyi seviyorum.

Mac, modern romantizm, neşeli, neşeli, stil ve ihale var olan gözlükleri mineralize ediyor
MBB Eğlenceli Gerçek: Her zaman uçakla seyahat ederim, her zaman benimle bir tüp getiriyorum. Bu yeni minerallik gözlükleri … sadece çok nemlendiriliyorlar – belki de kremalıklardan biraz daha fazlası bile – ve benzer bir ipeksi pürüzsüz, yapışkan olmayan bir dokuya sahipler.

REKLAMCILIK

Mac Camı neşeli, kremsi bir kaplamalı orta tonlu bir mercan
Hidratırlıklarının sırrı, her bir tüpe paketlenmiş 77 nemlendirici mineral (bir liste bulamıyorum) arasında saklanabilir mi? Belki! Sürekli parşömen camımın daha pürüzsüz, daha yumuşak olduğunu ve taktığımda söndürüldüğünü söylemeliyim.

Doku, kremasenelere benzerken, bana bir dokunuş hissediyor. Bir kremage cam uyguladığımda ve dudaklarımı birlikte ovaladığımda, formül çok ince ve neredeyse sulu hissediyor, oysa bu minerallik gözlüklerinin hissi bana arı sokması dışında bir Mac plushglass ….

Mac Mineralize Camı İhale, Kremalı Bir Bitirli Bir Işık Soğuk Pembe
12 tonda gelirler, don ve krema kaplamaları halinde gruplandırırlar ve donlar için biraz sıcakım …

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Donlar için sıcak mı? ÇOK KOMİK!

Donlar! Soğuk parlaklıkların nasıl dudak çizgilerine nasıl temizleyebileceğini ve korkak görünebileceğini biliyor musunuz? Bunlar bunu yapmaz. Hem donlar hem de kremler sorunsuz ve eşit şekilde uygulanır ve dudaklarımın farklı alanlarına havuz yapmazlar veya yamalı görünmezler.

Bence Mac bu biterlerle patlama işi yaptılar.

Mac Mineralize Camı, Soğuk Bir Kaplamalı Mod-Tonlu Soğuk Bir Leygun

Pigment gelince, denedim dördü tamamen opak yerine orta derecede saftır.

Bu iyi ya da kötü mi? Bilmiyorum. Ne aradığınıza bağlı. Eğer inanılmaz derecede zengin, inanılmaz derecede yoğun bir renge gelirseniz, muhtemelen daha yoğun pigmentli lipglasses veya yanlısı longwear lipglasslarından birine ulaşırdım, ancak rahatça rahat, kullanımı kolay bir parlaklık istiyorsanız, Çanta ve Mac’in imzası vanilya lezzetini ve kokusunu seviyorsun (yapıyorum), bence bunlar harika.

Lezzet ve kokudan bahsettiğim, bu yıllar boyunca çok alışkınım, bu yıllar sonra, gerçek ev hanımlarının tadını çıkarırken kanepede ızgara bir peynir sandviçi olan makyaj eşdeğeri gibi, benim için rahatlatıcı hale geliyor. Sadece kesinlikle doğru.

Mac Mineralize Cam Modern Romantizm, Ayaz Kaplama ile Orta Tonlu Serin Gül
Ve sonra aşınma süresi var … çünkü bunlar biraz ince ve daha az yapışkan, bir lipglas, bir lipglas, her 2-3 saatte bir yeniden uygulamak zorundayım, çünkü gerçekten aklımdan hoşlanmam gerekiyor, çünkü nasıl hissettiklerini seviyorum.

Zaten kremasenlerin hayranıysanız ve / veya plushglassların nasıl hissettiğini, bir denemeyi nasıl hissettirdiğini söyleyebilirim. Ben hayranıyım.

Fiyat: her biri 22 $
Kullanılabilirlik: şimdi MAC sayaçlarında ve çevrimiçi olarak mevcuttur
Makyaj ve Temyiz Blog Derecelendirmesi: A- (Sık sık dokunuşlar, bazıları için bir anlaşma olabilir)

Mac Lorne Koleksiyonu yakında geliyor!

Kesinlikle bu görünümü seviyorum!
Grapevine, bugün Lorde ile makyaj işbirliğinin haberi ile yaşıyor ve bekleyemem!

Bu yaz bir süre için kızartıldı …

REKLAMCILIK

Tamam, saniyeleri, dakikaları ve günleri yaz ayağa kadar sayıyor.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *