Yeni $ 22 Clarins Gloss Prodige yoğun renk ve yayılan dudak parlatıcıları canlı (solda) yanı sıra (sağda), her ikisi de yeni Clarins Rouge à ‰ Bahar 2013 için CLAP CLAT COLLECTOR; Şimdi Clarins Counters, Nordstrom ve NordStrom.com’da sunulan
Ben her zaman kendim bir doe-ayak galiydim. Özellikle düz olanlar. Düz Doe feet, bu yüzden, yeni parlaklık prodigleri içeren uzun, sıska, düz olanlar gibi konuşmak için.

Niye ya? Nedeni son derece bilimsel değil, korkarım. Sadece çalıştıkları yöntemi beğendim.

REKLAMCILIK

Bu yüzden ayağı alıyorum ve ağzıma yapıştırın …

Bekle – tekrar denememe izin ver.

Doe ayağını alıyorum, yanı sıra öpücüğüm arasında yer alıyorum, ilk önce, düz tarafların hem üstümün yüzeyini hem de alt dudakların yüzeyini kapatmasını sağlamak için. Ardından, geri döndüm.

Oldukça temel …

Clarins Gloss Prodige Yoğun Renkli ve Yayılma Dudak Parlatıcıları Soldaki Lily’nin yanı sıra solundaki zambak da sağlandı (her biri 22 $)
Soldaki su zambak ve sağda canlı arttı

Clarins Gloss Prodige Yoğun Renk ve Radiate Dudak Parlatıcısı

REKLAMCILIK

Bu arada, bu parlak prodiges konusunda konuyla ilgili olduğumuz için, bir aynayı su zambak gibi daha hafif gölgeleri uygulamak için gerekliydim. Onlar sadece o saf. Ancak, canlı Gül gibi daha koyu tonlar için, en azından uygulamaya yakın olduğumu kontrol etmeyi severim, lol! İPhone’umun ekranındaki yansıtıcı yüzey genellikle yeterli olacaktır.

Ne tür bir Lipgloss Aplikatörü tercih edersiniz?

Doe ayağı

Fırçalamak

büyük ol ‘moda yakalama tüpü

Başka bir şey (yorumlarda anlamama izin verin)

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor …

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *