Wiggle, Wiggle

Maskara fırçanıza değil kirpiklerinize aittir. Uygularken, kökten ucuna doğru ilerlerken fırçayı yan yana (yukarı ve aşağı yerine) hafifçe kıpırdatın. Ekstra hareket daha kalın bir kat sunar.

Yükseği hedefle

Hayattan daha büyük, geniş gözlü bir görünüm için sadece üst kirpiklere maskara uygulayın.

Doğal kıvrım

Kirpik kıvrımlı doğal görünümlü bir kıvrım için, bir kez göz kapağına yakın birkaç iyi sıkma verin ve ardından ucuna doğru ikinci bir sıkma.

Kalın ve lüks

Kalın, göz alıcı kirpikler için iki kat MAC Hazırlık + Prime Lash uygulayın. En iyi sonuçlar için, her kat arasında kurumasını bekleyin.

Büyük Ayrılık

Hafif bir dokunuşla müthiş ayrılık için, MAC 204 kirpik fırçasıyla maskara uygulamayı deneyin. İş için müthiş bir araç.

Anime gözleri

Gözlerinize daha yuvarlak bir görünüm vermek için, hem üst hem de alt kirpiklerin merkezinde maskarayı konsantre edin.

Geniş, geniş dünya

Ve gözleri genişletmek için, her kirpikin dış köşelerinde çok daha fazla maskara kullanın (uçları, burnunuza değil, kulaklarınıza daha yakın).

Bir tüy kadar hafif

Müthiş ayrılık ile yumuşak, tüylü bir görünüm için iki fırça kullanın. Maskara düzenli bir maskara fırçasıyla uyguladıktan sonra, maskaranız hala ıslakken kirpiklerinizden tekrar bir MAC 206 ile koşun.

Yedekle

Gerçekten kalın, zengin kirpikler için, Mac 259 kare gölgelendirici fırçası veya MAC akışkanına batırılmış 266 fırça gibi bir fırça kullanarak her gözü üst kirpik altından çizdiğiniz bir teknik olan “Kirpikleri Desteklemeyi” deneyin.

Katmanlamak

Çektiğiniz görünümü elde edene kadar katman formülleri ile deney yapın. “Örümcek” etkisi olmadan kalın, zengin kirpikler için zoom kirpik üzerinde lif zengin kirpik maskarasını deneyin.

Donanmada

Kirpiklerinizde renkle deneyin. Gözlerinizi lacivert maskara ile aydınlatın veya yeşil gözleriniz varsa, menekşe maskara bir deneyin.

Evde kalacağım ve bu gece sakin olacağım. Uzun bir hafta oldu ve sadece kanepemde oturup rahatlamayı dört gözle bekliyorum. Umarım bugün iyi bir gün geçirmişsindir. Eğlenceli bir şey yaptın mı?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

Çok daha tatlı, tatlı makyaj sevgisi için, güncellemelerimi e -posta ile almak için kaydolun.

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *