Geçen ayın efsanevi çöp tenekesi ile bu ay çok daha az miktarda boşluk verdi.

Laura Mercier Tozunun bu bit kabını tamamlamaktan gurur duyuyorum!

Laura Mercier Trick Parlatıcı Tozu – 4G için 30 $ (Sephora)
Harika bir tozun bu bit saksı beni bitirmek için üç yıl sürdü! (VIB sırasında 7 Ara 2012’de satın aldığımı kaydettim. Bu tozu neredeyse her gün göz alanımı ayarlamak için kullandım. Biraz aydınlatma (küçük bit parçaları) yanı sıra kapatıncımı ayarlar ve pikey veya kuru görünmüyor. Şimdi hayatımdan gittiğini çok özlüyorum! Şimdi Mac Prep + Başbakan Şeffaf Tozu Tamamlama Tozu’nu kullanmaya çalışıyorum, çünkü bu kadar sevmediğim gibi – göz alanının yanı sıra krepçe de bakıyor. E.l.f.’yu yeni açtım. Yüksek anlamlı toz (son 2 yıldır stoklarımda kullanılıyordu!) Ve sadece tamam … bu sadece iyi bir toz. SONRAKİ YUKARI, Gevşek Ayarlı Tozu (ayrıca Kıçımda da açılmamış), tam olarak nasıl olduğunu görmek için NARS ışığını açacağım. Alt satır: LM tozu her kuruşa değer, kesinlikle geri alacağım (belki de bu yılki Vib kuponunu kullanıyor?)
Stash Değer: 10/10 Geri Alım: Evet

Bourjois Hacmi Beauty Max Maskara – 10ml için 21 $ (Müşteriler İlaç Mart)
Ben bir istisna olmadığı gibi sevmediğim bir Bourjois rimeline rastlamadım. Kirpikleri değerlendirmeyi yönlendirirken dikkat çekici miktarda hacim sağlar. Aynı şekilde bana yanmaz. Bu maskaranın tek küçük olumsuzları, ilk başta olduğu gibi, bu kadar büyük bir değnek ile oldukça ıslak olmasıdır, uygulaşırken göz kapağımdaki rimelimi alma tehlikesi var (bu, rimelin zamanla kurudukça azalır). Aynı şekilde biraz topaklı, ancak metal bir kirpik tarak ile çözülemeyen hiçbir şey yoktur. Aynı şekilde, bu maskara’nın geliştirilmesi ve örfezi kirpikleri oluşturmadığı gibi geliştirilebiliyor. Ambalaj aynı şekilde üst çentik – bir tıklama sistemi var, böylece kapalı olduğunu söyleyebilirim. Bir setin bir parçası olarak bu maskara aldım – bir maskara için 21 dolar ödemek istediğimden emin değilim, ben de kapak kadın lashblast ile şımarık.
Stash Değer: 8/10 Geri Alım: Belki

Basit Temizlik Micellar Su – 198ml için 10 $ (Eczane)
Rave incelemeleri elde eden bu misel suyu denemek için heyecanlıydım. Kendimi bir miktar misil suların bir uzmanı hakkında düşünüyorum ve bunun yanı sıra bu sadece benim için yutturmaca kadar çevrimiçi değildi. Cildimde bir tortu bırakmanın yanı sıra sabırsız. Aynı şekilde, kullandığım diğer micellar suları kadar iyice temizlenmez – tortuyu cildimden kaldırmak yerine, etrafta dolaşıyor. Bunu satışa aldım, bu yüzden de üzülmedim. Oldukça yumuşak, böylece bunu hassas cildi olanlar için harika bir seçim olduğunu görebiliyorum.
Stash Değer: 5/10 Geri Alım: Hayır

Kibio Suncare Losyon SPF 50 – 22 $ ile 40 ml
Bu geçen Kasım’da sona erdi. Fakat ikna oldum, bununla birlikte ellerimde ya da diğer bölgelerde kullanırdım – sadece bu kadar kalın ve aynı zamanda kalın. Aynı şekilde ciltte güçlü bir beyaz döküm bırakır. Yüksek bir SPF ile% 100 mineral güneş koruyucu olduğunu söyledim. Kibio, Clarins tarafından vatandaş bir markasıydı – formülasyonlarındaki doğal ve organik bileşenlere odaklandı. Kil maskesinin yanı sıra yüz nemlendirici de dahil olmak üzere gerçekten hoşlandığım birkaç Kibio ürünleri var. Müşteriler bu markayı 2013 yılının başlarında temizlediğinde, bunun yanı sıra bunlardan biriydi. Bunu% 50 indirimde satın aldığımı düşünüyorum.
Stash Değer: 6/10 Geri Alım: Hayır

Garraudbio Konfor Besleyici El Kremi – 50 ml için 24 $
Bunu Rexall’da açıklığa kavuşturdum. Fransa’da olduğu gibi doğal bileşenlerin yanı sıra doğal bileşenlere sahip olduğunu sevdim. % 75 indirim gibi bir şey için aldım. Harika bir el kremi – de yağlı değil, aşırı kokulu değil. Bununla birlikte, ellerinde de uzun sürmez, aynı zamanda kullandığım gibi, ürünün ayrı bakıldığı gibi topaklı olmasını sağladı. Ben doğal ürünlerin zorluğu olan varsayımım – Bazen yapıların garip olmadıkları kadar garip olabileceği gibi.
Stash Değer: 6/10 Geri Alım: Hayır

Kek Güzellik NOWEET VELEVETEEN El Kremi – 100ml için 18 $
Kek güzelliği, şahane kokulu vücut ürünleri için anlaşılıyor, ancak iş arkadaşlarım (yani patronum!) Kokuşmaya duyarlıdır. El kremi, gliserin, mango tohumunun yanı sıra Shea Butters’u kullanan son derece yüksek kalitededir – aynı zamanda ellerimi uzun süre nemlendirir. Maalesef Velveteen formülündeki bu özel sürüm durduruldu, ancak pasta, eczanelerde sunulan nefis olarak adlandırılan bir alt markaya sahiptir.as well as there’s an unscented version in that range.
Stash worthiness: 9/10     Repurchase: No (but I may try the Delectable version)

LaCoupe volume Amplified Shampoo – $8 for 750ml (online: well.ca as well as lacoupe.com)
I bought this giant bottle of shampoo during Back to institution promotions in 2013… I lastly busted this bottle open in the summertime time as well as it’s taken me this long to surface it. Granted, I didn’t utilize this shampoo solely however I most likely utilized it 3 times a week. I truly like exactly how this shampoo lathers and the scent is remarkable (smells like a salon? That’s the only method I can explain hair product scents!) However, I don’t discover it to be that volumizing – I requirement to alternating this shampoo with others so it doesn’t evaluate my hair down. Also, within the last 12 months I’ve noticed that LaCoupe (a Canadian brand) has disappeared from all the drugstores. The only location I can discover it now is online.
Stash worthiness: 8/10     Repurchase: Maybe, if I can discover it again

Redken Curvaceous wind up Reactivating Spray – $22 for 145ml (salons as well as online)
I bought this last year at a cosmetics discount rate pop-up shop called gorgeous Brands, which brought some decent offers on whatever from drugstore to high-end brands. This curl spray does have a tendency to leave my hair crunchy so I have to utilize sparingly. It does odor nice – um, like a salon.
Stash Değer: 6/10 Geri Alım: Hayır

Numuneler

Klorane Soothing Eye cosmetics cleaner lotion – $16 for 100ml (drugstores)
I’d been curious about this product ever since spotting it at Rexall as a “French cult beauty product”. I get a sample of it to try as well as I’m SO pleased I got to try before I bought since this thing is STINKY. It smells like old woman perfume mixed with bug repellent – as well as the odor lingers too. While it is efficient in eliminating all eye makeup, it’s rather a greasy formula as well as leaves a residue on my skin. It was a disappointing experience after being so thinking about this product. The full size is rather costly too.
Stash Değer: 3/10 Geri Alım: Hayır

Vichy Pureté Thermale One step Cleansing Micellar solution 3-in-1 – $20 for 200ml (drugstores)
I such as this micellar water. It’s not the very best available however likewise not the worst. It’s most likely neck as well as neck with Bioderma for me. It cleans residue well as well as has no scent. I’ve had the full size bottle before as well as I do have a full sized bottle of this in my stock which I bought during a 40% off promotion.
Stash worthiness: 7/10     Repurchase: Yes

Bu ürünlerin herhangi bir türünü denediniz mi? exactly how was November for you in terms of empties?

Tomorrow is December!  And there’s something interesting happening on the blog… stay tuned.

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Çöpçü Stash: Şubat 2017, ayın sonunda her zaman çılgınca bir yarış, tüm çöplerimin yanı sıra baştan çıkarmadan önce son fotoğraflarını sağlayacak! XD Her gün bir kota hedefimi vurup vurmadığım konusunda biraz endişeliyim … O_O Skincare Saje Konjac Kare Yeşil …
3 Mart 2017’de “Güzellik”

PP12: Bourjois Java Rice loose PowderToday I’m showing a product that sat collecting dust in my makeup drawers for years: The Bourjois Java Rice loose Powder: I got mine in 2013, in an anniversary set that contained a lot of products, as well as it specified that it was restricted edition: however I assumption this product proved to…
7 Kasım 2016’da “Güzellik”

Foundation, Powder, Concealer StashMost people have perhaps 1 or 2 foundations (perhaps a winter shade as well as one for summer), a couple of concealers (under eye dark circles vs covering blemishes), as well as a deal with powder. Bu normal. Why I have amassed this many foundations / powders / concealers (or as I phone call them, base products),…
August 14, 2015In “Beauty”

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *