sekmeleri.

Bu sanat eserini vermek için seçtiğim başlık. (Ben de “Kitty Supermodel Extraordinaire” ve “En Olağanüstü Kedi” ve “En Olağanüstü Kedi” olarak kabul ediyorum.)

REKLAMCILIK

Cat Lady Community’ye bir şey vermem için zamanım olduğunu hissettim, bu yüzden kendimin bu ekstra büyük bilgisayar duvar kağıdını yarattım.

Bana vurduğunda büyük bir pist gösterilmeden önce bir gün bir aynaya bakıyordum – kahretsin, ben güzel bir tekir. Bu iyi görünümleri dünyayla paylaşmam benim için bencil olurdu.

REKLAMCILIK

Bir takvim ile bir versiyon yaptım ve biri olmadan. Umarım beğenirsin.

Aşk her zaman,
Sekmeler

Kedinin sekmeleri kimdir?
Yaklaşık yedi yıl önce, kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire-ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni göze çarptığından çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim). -Karen

Masaüstü

ipad

iPhone

Kararlar

Masaüstü (2880 x 1800)

Masaüstü (2880 x 1800 takvim olmadan)

iPhone

ipad

P.S. Asistanım bana, bu haftasonu hediye, 50 dolarlık bir Sephora Egen kartı için (gece yarısı Pazartesi günü kapanıyor) için hala zamanınız olduğunu söylüyor. Tamamen girmelisin! Şimdi iyi bir kedi temalı makyaj ve çekicilik ürünleri seçenekleri var.

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *