yüksek bel skinny denim için loft (79.50 $) gibi hiçbir şeyim yok.
Böylece, sıska kotum şu anda aklımın yanı sıra aynı zamanda ses çıkardığı gibi, satın alma listemde ve KON Mari Listem (birkaç yeni çift satın almalıyım, yanı sıra Aynı şekilde bana keder sağlayan çok sıkı olanları bağışlamak zorundasınız).

Görüşürüz, son birkaç yıldır başka bir diğer kot tarzını kullanmadım. Connor’dan beklediğimde bile, hamilelik skinnies kullandım.

REKLAMCILIK

Bazı insanlar sıska denimini kısıtlayıcı olarak görürken, bana göre, sıkıca oturan denim kullanımı hakkında bir dokunuşla rahatlatıcı bir şey var. Ne zaman benimkine girdiğimde, vakumlama emme gürültüsü meydana gelir – ZOOOOOP!

Ancak, yıllardır skinny denim deneyimim sırasında bir şey keşfetmiş olsaydım, tüm sıska denimin aynı şekilde üretilmemesidir. Streç’in denim için mükemmel oranını keşfetmek gerçekten zor. Ayrıca, her türlü, yıkama türü, cep yerleşimi, midsection stilinin (her şeyi, yöntemi bebeğini, usulü) gibi, en önemli olduğu kadar önemli ölçüde (IMHO) ), üzücü …

Ah gite. Kusurun yanı sıra kıçta sıkıntılı olan kotu anlıyor musunuz? Evet, “Haaaay, bu boo-tay’i incelemek” diyen bir spot ışığına gerek yok. Hayır, sana teşekkürler! Ancak, eğer kot diğer her yöntemde mükemmelse (yükseliş, hem, fiyat, vb.), Yine de onları düşüneceğim … Son derece zorlu bir formül!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Her neyse, son birkaç ay boyunca hedeften iki çift evrensel iplik deniminin iki çiftine başladım ve aynı zamanda iyi çalıştıkları gibi esneme. Ayrıca, daha hafif çifti zaten delik almaya başladı.

Şimdi, üstte resimdeki çatı katındaki yüksek belli çifte üzerinde savuruğa inanıyorum.

Sevimli, değil mi? Yine de çabuk satıyorlar. Arzularını birkaç hafta önce satışta aldığımı, Le SIGH!

REKLAMCILIK

Skinny Jeans: Onları seviyor musun ya da tapın mı? Ayrıntılar lütfen.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *