Uyarı: Bugün bireysel kimliğimle bazı teknik zorluklar yaşıyorum. Bloglar hakkındaki yorumlarım spam yorum kutularına giriyor. Yalnızca bir yayın yapabiliyorum, ancak yorumlarımın hiçbiri görüntülenmiyor. Lütfen yorumlarımı yayınlamanın yanı sıra yorumlarımı yayınlamanın yanı sıra yorumlarımı yayınlamanın, ya da bireysel kimliğimin spam olarak da kalıcı olarak etiketleneceğini görmek için lütfen kontrol edin. Tam olarak yorum yapmayı sevdiğimi tam olarak anlıyorsunuz – bu beni üzüyor! Önbelleğimi temizledim ve WordPress’den yardım istedim, ancak henüz bir şey duymadım.

Geçen hafta İşbirliği Projesi Focus 10 Ortaklığını tanıttım ve önümüzdeki 10 haftaya odaklanacağım 10 ürünün gösterilmesini sağladım. Bugün, öğelerden birinde çok daha derinlemesine değerlendirme serisinin ilk iletidir: Guerlain Lingerie de Peau BB Temyiz Booster Tespit Edilemeyen Skin-Fusion Çok Mükemmel Makyaj SPF 30:

Onları 1-10’dan itibaren incelemeyeceğim. Ne istersem yaparım!

Fuardan orta ölçekli cilt tonu arasında değişen 3 gölgede sunulmasının yanı sıra 01 ışığın yanı sıra buna sahibim. 40 ml’lik bir tüp için 62 dolara ve ayrıca Hudson’s Körfezi’nde sunulmasının yanı sıra Alıcılar İlaç Mart Temyiz Butikleri’ni seçti.

BB kremi, aynı şekilde kapağın altındaki bir pompaya sahip olan ince bir tüpte gelir. Diğer Guerlain ambalajıyla karşılaştırıldığında, bu düpedüz faydacıdır, ancak gerçekten basitliğini beğendim.

Pompa, beğendiğim pompa başına az miktarda ürünü dağıtır – bir pompa, tüm yüzümü kapsayacak şekilde ince bir katman için yeterlidir. Bu ürün de benzer şekilde inşa edilebilir.

Color 0 Light, pembe tarafın yanı sıra benim için de yansıtın yanı sıra, eğer şeffaf bir tabaka uygularsam, cildime iyi uyum sağlar. Bu BB krem, şaşırtıcı bir şekilde, biraz kapsama alanı paketler. Bir orta saten mat korumayı arardım – piyasadaki birçok BB kreminin birçoğu gibi dewy değil. Bunu, kesintisiz bir bitiş sağlamak için parmaklarımla uygulayabilirim, ancak bunu keşfettiğim en iyi yöntem, daha kalın tutarlılığı nedeniyle bir makyaj süngüsüyle. Kaldırılan güç aynı şekilde son derece harikadır – öğleden sonra öğleden sonra T-zonumda biraz yayılıyorum, ancak lekelenme kağıdın çözemediği hiçbir şey yok.

İçerik bilge, güneşten koruyucu bileşenler, kimyasalların yanı sıra bir fiziksel olarak da bir karışımıdır: Titanyum dioksit% 3.55, oktinoxat% 3.74, oksibenzon% 1. Diğer cilt yararlanma bileşenleri şunlardır: gliserin, glikol, yanı sıra hyaluronik asit. Bazıları bu bileşenlerin tahriş edilmesini keşfedebilir: alkol (listedeki 11. listede), yanı sıra parfüm (bileşen listesindeki orta yol). Bu ürüne giden kokusu, biraz çiçek açacağı şeydir, ancak bana aşırı derecede rahatsız edici değil. Koku bana NIVEA’nın kremini hatırlatıyor – güneş koruyucu kokusunu maskelemek için kokunun eklendiğini düşünüyorum.

Korumayı da beğenirken, son derece kısıtlı gölge aralığında, kokulara duyarlılığına sahip kişilere inanıyorum ya da son derece kısıtlı gölge aralığında, bir alternatif sunuyorum: Mac’in BB kremi. Bu, bana bu korumanın yanı sıra, aslında çok fazla korumayı hatırlattı. MAC’lerin yanı sıra, eklenen parfümün ücretsizdir (bir miktar güneş koruyucu gibi bir koku olmasına rağmen), 12 renkte ve aynı miktarda ürün için sadece 37 $ ‘lık maliyetlerde de kullanılır.

Guerlain BB kremini bir yıldan fazla bir süredir (evet, boru durumları 9m sonra sona erdikten sonra sona erdi, ancak ürün tutarlılığı ve kokusun iyidir) yanı sıra, bunun için optimum noktaları kullandığım gibi “özgür” . Muhtemelen, piyasada çok daha uygun fiyatlı BB kremleri olduğunu düşünerek onu geri almazdım, ancak bir high-end markasının BB kremini denemek harika biriydi. Bunu her gün kullanıyorum, iş odağının 10’a başladığını ve amacımın bu kadar yayını kullanarak kullanmak olduğunu düşünüyorum.

Bu BB kremini denediniz mi? Çok sevilen BB kreminiz nedir?

Artış
• Yüksek kapsama
• Büyük Yağ Kontrolü
• SPF 30’dan oluşur
• Ciltte uzun süredir

Eksileri
• Sınırlı Gölge Aralığı
• Koku
• Masraflı

Stash Değer: 7/10

Diğer iş odakındaki notlar 10 öğe:
• Smashbox çift pozlama paletini kullanmaya son olarak yapmaya başladım! Bir makyajı temizlemek için her zaman acı, mükemmel, mükemmel olmayan bir tavaya doğru. Taze düşmüş karda yürürken gibi bir tür.
• Orly NailTrition, Kuru Kışlık Çivilerimi bir şampiyon gibi kurtardı! Sadece normalde 5 ya da 6’ya kıyasla 2 soyma çivi vardı.
• Geçen hafta Smashbox Resim Yüzey Astar suyunu yalnızca tamamlayıcı bir sprey olarak kullanmayı denedim – tam olarak bu amaç için kullandığım konusunda nasıl hissettiğimden emin değilim. I’m going to try utilizing it as a spray before foundation this week instead.

Lütfen iş odakları için Collab arkadaşlarımı inceleyin 10 gönderi:
♦ curly.spring.blossom ingrid
♦ Bir Brash Tutum Jodi
♦ Sevinçle tarzın mutluluğu

Hey, it’s the final weekÇok sevilen şeylere gidecek! Girdin mi?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Collab: İş Odağı 10New Yıl, Yeni İşbirliği! Bu, Bayan Ingrid’in (aka curly.spring.blossom) bir beynidir. veya onlara çok daha fazla dikkat et: • …
18 Ocak 2016 ‘Güzellik ”

Proje Focus 10: Muji Kesim Pamuk Ecrutoday’ın İş Odağı 10 Değerlendirme Makyajı değil, makyajı ortadan kaldıracak bir şey; MUJI CUT PAMUK ECRU: Bu benim çok fazla kullanılan iş odak 10 ürünüm – bu serileri başlayan göz önüne alındığında göz makyajımı kaldırmak için her gece kullanıyorum. Karşılaştırma temelim Shiseido’ya karşı olacak …
21 Mart 2016 “Güzellik”

Proje Focus 10: Orly NailTritionit’in iki iki günü iki gün! (22 Şubat; 2-22, Heh) Kesinlikle bunu yaptım. Belki de 22 Şubat 2222 olduğunda dünya bitecektir. Hiçbirimiz çevrimiçi olarak çevrimiçi olacak, bu yüzden endişelenmeyin. 😉 Bugün, İş Odak 10 Serisinin yarı yolunun yanı sıra orly nailtrition’ı gözden geçireceğim …
22 Şubat 2016: “Güzellik”

Categories: category

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *