uzatmaya devam ediyor ve gidip gidip gidiyor …
Erkekler, son birkaç yıldır (sonsuza dek öyle gibi hissediyorum) bunu biliyorum. Çok sayıda tüpten geçtim çünkü 2011’de kullanmaya başladım ve daha iyi bir şey bulamadım … şimdiye kadar.

MAC Prep + Prime 24-Saatlik Extend Eye Tabanı, bazı şekillerde daha iyi olmasa da iyi imo. Evet, Prime Pro-Prime, gözetimizin uzun ömrünü uzatırken, renkleri zenginleştirirken ve kapaklarınızdaki her şeyin daha iyi bir şekilde ortaya çıktığını düşünüyorum. Ve pırıltılara ve kremlere asılıyorlar.

REKLAMCILIK

Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, bu, çok sayıda makyaj sevgisinin radar ekranı altında kuran kalıcı bir toplama ürünü, ancak sık sık dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden bazılarına sahiptir.

Günlük görünüm için kullanabileceğiniz her yerinden bir primer arıyorsanız (en sevdiğiniz çalışma haftası paletinizi kullanarak) ve akşamları için (Diyelim ki, PALS ve bazı gevşek pigmentler, pırıltılar veya kremler yapmak istediğinizde, ), MAC Prep + Başbakan 24 saatlik göz üssünü uzatmanın yoludur.

Renksiz formül, kırışıklıklara veya ince çizgilere geçmez ve bir katman uyguladığınızda hemen kapağınızı indirir. Yapabileceğiniz en ince katmanı kullanın, btw. Ne kadar az kullanırım, o kadar iyi olurum. Teşekkür ederiz, çünkü 0.40-oz. Şişe 23 dolar ve elinizde tuttuğunuzda bile küçük görünüyor.

Ama gerçekten, her iki kapak için sadece biraz dab ihtiyacınız var.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Şeffaf olduğundan, taktığınız renkleri herhangi bir şekilde değiştirmez veya değiştirmez. Eğer bir şey varsa, renkleri zenginleştirir ve çok daha yoğun görünmelerini sağlar.

Henüz son 24 saati gerçekten yapıp yapmadığını görme şansım olmadı, ama 12 saat boyunca giydim ve bir şampiyon oldu. Kırma ya da solma yok. Göz farıım hala sabahları olduğu kadar taze görünüyordu.

REKLAMCILIK

Nars Pro-Prime’yı seviyorsanız, bunu looooooooooooooove!

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *